نتایج بازخوانی متون نمایشی جشنواره کشوری تأتر تک طنز «تکخند» اعلام شد...

به گزارش واحد خبرحوزه هنری البرز؛ حسین بهزادی‌فر دبیر جشنواره ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: پس از بررسی و بازخوانی 154 متن ارسالی به دبیرخانه‌ ششمین جشنواره‌ سراسری تئاتر تک طنز 57 متن در بخش صحنه‌ای برای بازبینی مورد تأیید قرار گرفتند.
بهزادی‌فر در ادامه گفت: با توجه به هدف جشنواره و ضرورت ایجاد نشاط درجامعه، در مرحله بازخوانی متون نمایشی تلاش شد اولویت انتخاب با نمایش‌نامه‌های جدید نویسندگان ایرانی باشد. ضمن این‌که طبق سیاست‌های جشنواره و اولویت‌هایی که در فراخوان اعلام کرده‌ایم و نیز رویکرد اخلاقمداری، کلیه متون با دقت بازخوانی و انتخاب شده‌اند.برخی از متون ارسالی مشروط به بازبینی شده‌اند. این متون به لحاظ فنی و محتوایی به شکلی بودند که یا وابستگی شدیدی به اجرا داشتند و یا نیازمند پاره‌ای اصلاحات بودند که به کارگردان‌های آثار اعلام خواهد شد.
بهزادی‌فر ضمن اشاره به استقبال کشوری از این جشنواره گفت: «تقریباً از اکثر استانهای کشور برای شرکت در جشنواره متقاضی داشته‌ایم و این نکته قطعاً بر کیفیت آثار جشنواره تأثیرگذار خواهد بود.»
دبیر ششمین جشنواره تئاتر تک طنز «تکخند» از تمامی گروه‌هایی که مجوز نویسنده متن نمایشی را به دبیرخانه ارسال نکرده‌اند خواست تا پایان مرداد ماه این مجوز را به دبیرخانه ارسال کنند.در غیر این‌ صورت این آثار مورد بازبینی قرارنخواهند گرفت.
در ضمن تاهشتم شهریور فرصت ارسال فیلم بوسیله پست به آدرس کرج/ خیابان مطهری/ خ نبوت کوچه میلاد پلاک 82  حوزه هنری استان البرز، کدپستی ۳۱۴۹۶۳۳۹۶۹ را دارید. 


بنا بر اعلام این خبر، متن‌های نمایشی انتخاب شده به شرح زیر اعلام می‌شود:

اعلام نتایج بازخوانی متون جشنواره تأتر تک طنز «تکخند»

http://www.artalborz.ir

آخرین آلبوم ها

ورود یا عضویت