عقیق خون
همدردی بیت ها با فریاد مظلوم یمن

به گزارش واحد خبر روابط عمومی حوزه هنری استان البرز

همزمان با تشدید حملات دژخیمانه و دد منشانه رژیم آل سعود به مردم بی پناه و مظلوم یمن شاعران و ادیبان البرزی با بیت های ناب و واژه های بلند شعرشان فریاد ظلم ستیزی خویش را بر سر رژیم آل سعود و همراهانش در تجاوز به مردم یمن بلند خواهند نمود.

خسرو عباسی مسئول دفتر آفرینش های ادبی حوزه هنری استان البرز با اعلام این خبر از برگزاری عصر شعر یمن با موضوع حوادث یمن و مظلومیت مردم بی پناه آن خبر داد و از شاعران و ادیبان خوش‌ذوق و دغدغه مند البرزی دعوت نمود تا در راستای حمایت از مظلومیت مردم یمن اشعار خویش در قالب های مختلف را به دبیرخانه فراخوان شعر عقیق خون به آدرس الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایند.

گفتنی است هیچ محدودیت سنی در ارسال آثار وجود ندارد و علاقه مندان میتوانند اشعار خود را تاریخ دوازدهم خرداد ماه 1394 به دبیرخانه فراخوان عصر شعر یمن ارسال نمایند.

مراسم اختتامیه عصر شعر یمن در خردادماه سال جاری و با حضور ادیبان برجسته کشوری برگزار و از برگزیدگان این فراخوان به نحو شایسته ای تقدیر به عمل خواهد آمد.  

شایان ذکر است علاقمندان جهت آشنایی بیشتر با نحوه فعالیتهای حوزه هنری استان البرز و اطلاع از برنامه های در  حال انجام حوزه هنری میتوانند به پایگاه مجازی این مرکز به آدرس www.artalborz.ir  مراجعه و از آخرین رویدادهای هنری استان نیز مطلع گردند.آخرین آلبوم ها

ورود یا عضویت